Anunț angajare

47
DISTRIBUIȚI

Patisier, Cofetar, Brutar

Căutăm Patisier, Cofetar, Brutar care sa ne ajute să oferim o experiență

remarcabilă clienților Hermes și să îmbunătățim performanța în vânzări.

Despre noi

Suntem compania Hermes, de 21 ani producem cele mai gustoase și

frumoase torturi, deserturi și produse de panificație !

Descrierea jobului

La funcțiile respective vei fi responsabil de 3 obiective importante:

– Pregătirea produselor de patiserie, panificație si cofetărie de cea mai bună

calitate;

– Respectarea rețetelor și a proceselor tehnologice de preparare a

produselor;

– Menținerea igienei și a standardelor de siguranță;

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

– Oferirea unui salariu motivant;

– Program de lucru- 2 zile lucrătoare, urmat de 2 zile libere;

– Locația or. Sângerei, str. Independenței 136 b

– Punem la dispoziție un sistem de instruire si inducție de la A la Z, alături

de un mentor;

– Concediu de odihna și tot pachetul social;

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

– Studii și experiență în domeniu- constituie un avantaj;

– Pasionat de patiserie, plin de creativitate și pregătit pentru noi provocări;

– Cunoașter8ea limbilor română și rusă;

Și în final, daca citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care

visați de mult timp, vă rugăm să ne apelați pe numărul

026224135

06102298